Ana içeriğe atla

Hande Yener, Seren Serengilin çıplak fotoğrafını yayınladı ve olanlar oldu

2017 nin son aylarinda damga vuran olaylardan biri de Seren Serengilin çıplak fotograflarinin Hande Yener tarafindan instagramda story uzerinden paylasmasi oldu. Hande Yener bunu neden yapti?
Neden Seren Serengilin çıplak bir fotografini yayinladi?
Hepsinin cevabi yazinin devaminda.

Seren Serengil Star Tv ekranlarında Cengiz ile yaptığı Duymayan Kalmasın adlı dedikodu programında Hande Yener hakkında konuşmalar dile getiriyor. Konu ise Hande Yener, telifmetrenin araştırmasına göre radyolarda şarkıları en çok çalınan isim olduğuydu.
Seren Serengil bunu yorumlarken. Boyle birseyin mümkün olamayacağını, bu konuyu araştıracağını, Hande Yenerin 1. çıkmasının altında başka şeyler olduğunu dile getirerek sert şekilde eleştiriler dile getiriyor. Bunun üzerine bu konuşmaları duyan Hande Yener instagram hikayesinde Seren Serengilin çıplak fotoğrafını yayınlıyor.
Bahsi geçen resmi tıklayarak görebilirsiniz.. Seren Serengilin Çıplak Resmi
Seren Serengilde bunun üstüne kendi instagram sayfasında bir video paylaşarak Hande Yenerin uyuşturucu kullanmaktan yaptığı şeylerin ciddiyetini kavrayamadığı.. kullandığı uyuşturucudan dolayı da aklının eksildiği yönünde açıklamalar yaparak ağır eleştirilerde bulunuyor.

Bunun üstüne Hande Yener tekrar instagram sayfasında bir hikaye paylaşıyor. Burada ise Seren Serengilin "15 yaşındayken uyuşturucudan tutuklandım" şeklinde bir söyleminin gazetelerde yayınlanmış halini ekran resmi alıyor ve bunu instagram hikayesinde paylaşıyor. Resmin üzerinede "next.." diye bir yazı eklemesi yaparak Seren Serengili alay konusu ediyor.

Bu çekişme bu şekilde devam ederken. Seren Serengil bu sefer sunmuş olduğu Duymayan Kalmasın adlı programda bu olayı konu alarak Hande Yener'e söylemlerde bulunuyor. Özür dilemesi yönünde ve hakkında mahkemeye basvurduğu konusunda..

Olay bu şekilde devam ediyor ve 4 gün olmasına rağmen gündemden düşmedi ve hala çekişmeler devam etmekte.

Internet üzerinde bu konu hakkında birsürü haberler bulunmakta. Her site yakın olduğu tarafı savunmuş gördüğüm kadarıyla..

Ben iki tarafıda savunmayacağım fakat Seren Serengilin yaptığı yanlış. Eleştirebilir ama çekememezlik gibi olmuş yaptığı.

Sizce haklı kim? 
Seren Serengil bunları haketti mi? 
Yorum yapabilirsiniz:)

Yorumlar

  1. seren de herşeye bir kılıf giydirmeyi versin canım. sonuçta hande yenerin telifmetre listesinde ayrıntılarıyla belli neyin ne oldugu. ama bunların hepsi kafadan kırık.

    YanıtlaSil
    Yanıtlar
    1. Yorumunuz için teşekkür ederim :)

      Sil

Yorum Gönder

POPÜLER YAYINLAR

Eşcinsel haklarını nasıl kazanırız?

Merhaba sayın okurum Uzun zamandır yazmadığımın farkındayım. Tabi siz bunun farkında olmayabilirsiniz J Bugunki yazımda türkiyedeki eşcinseller ne kadar ilerleme kaydedebilmiş, biraz bunu konuşalım. Arkadaşlar gerçekten tamam, film festivalleri gerçekleştiriyoruz. Daha çok eşcinsel filmlerini Türkçe alyazı ekleyip insanlara ulaştırmaya çalışıyorsunuz. Dernekler sürekli toplantılar ıvır zıvırlar düzenliyorlar. Maalesef ki ne yaparsak yapalım türkiye toplumu bizi kabullenmeyecekler. Gerçekten okadar çok sığ görüşlü bir topluma sahibiz ki 15 yıl 20 yıl geçsede bir değişim olacak mı ? HAYIR! Bu kafayla hiçbir şey değişmez. Ben mi çok abartı düşünüyorum bilmiyorum ama bazen direnerek, savaşarak birşeyleri kazanabiliriz. Evet “Bu türkiyede çok zor” dediğinizi duyar gibiyim. Fakat şundan vazgeçin; gizlenmekten, sürekli deli gibi sex arayışında olmaktan, insanlara bizi sapkın gibi göstermekten vazgeçin ve lütfen olmanız gerektiği gibi olun. İnsanlara bizim ne kadar güzel ve renkli olduğumuz…

İnstagram'da Takip Etmeniz Gereken 10 Erkek

İşte instagramdan yakışıklı, çekici diyebilceğimiz 10 erkek ve instagram profilleri..

@tulio.rochaa
@davidlurs

@jayetothekaye

@leovaadland

@mariobeckman

@meeeeeeeel_

@peyerdaniel

@pietroboselli

@scottmgardner1

@viuehara

Türkiye'de eşcinseller neler yaşıyorlar

1- Öncelikle şu konuda uzlaşalım. Eşcinsellik bir seçim ya da tercih değil. Tıpkı göz renginiz gibi, doğuştan gelir.
2- 5-6 yaşınızda bunu fark edersiniz ama kimseyle paylaşamaz, hatta kendinize bile itiraf edemezsiniz.3- Daha o yaşlarda, büyük bir suç işlemişçesine utanç ve korku duyarsınız.
4- Feminen hareketleriniz varsa, okul hayatı sizin için tam bir işkence olacaktır. Yaşınız ilerledikçe, bu eziyetin sizin yüzünüze karşı yapılan dozu azalacak ancak arkanızdan yine dedikodunuzu yapmaya devam edecekler. Siz de üzülmeye...5- Ama an gelip alışacaksınız, kimseyi takmamaya başlayacaksınız.
6- Aileniz de bu arada sizi sürekli deneyecek, sorgulayacak ve dikizleyecek! Ortalıkta bırakılan rujlara, topuklu ayakkabılara ilgi gösterip göstermeyeceğiniz, gizli bir göz tarafından sürekli izlenecek. Sürekli utanç dolu sorulara cevap vermek zorunda kalacaksınız.7- Topluluk içinde televizyon seyrederken, ekrana bir eşcinsel çıktığında, etraftan gelen tepkiler, sanki size söyleniyormuşçasına yüzünü…

Gey kafede bir hetero

Haberi olmadan bir arkadaşımı gey kafeye soktum.
Tarih 13.09.2016
Eşcinsel insanlar hakknda bilgi sahibi degil ve varlıklarından dahi haberi olmayan, sadece travestileri bilen aşırı homofobik bir arkadaşım.
isimlendirme kullanarak bu durumdan bahsedecegim ben rüzgar arkadaşım ali
öglen saatlerinde beni evime gelerek dürtükleyen ali zorla uyandırıp dışarı cıkartmakta ıkna etti.
Kahvaltımızı dışarıda yaptık ve herkeste olan şu "hadi taksime gidelim" cümlesi ile bizi istiklal caddesine sürükledi.
İstiklal caddesindeyiz. Aklımda bin türlü olaylar dönüyor.
Arkadaşım olmasaydı belki biraz kaçamak yapar, takılırdım.
Neyse arkadaşım saftı zaten. Onu geylerin bulundugu bir kafeye soktum.
Girmeden önce dedim ki;
"Ali girceğimiz yerde bazen travesti olabiliyor, birde genelde erkekler vardır kahvehane tarzında düşün" dedim.
"Tamam birşey olmaz" dedi alicik.
İçeri girdik oturuyoruz.. Klasik tüm geylerin birbirini kesme olayları yaşanıyor bu sırada.
Arkadaşım rahatsız oldu ve kulag…

Eşcinsel Dostu "Barack Obama"

Onun için bu ismi kullandım çünkü başkanlığı boyunca eşcinseller için bir çok mücadele vermiş ve onlara tanınması gereken hakları onlara vermiştir. Amerikadaki eşcinsel bireyler obama'yı çok sever ve desteklerler. Desteklenmeyecek gibi de değil aslında. Dikkat ettiğinizde bir çok ülkedeki başbakan ve yöneticilerden daha renkli, eğlenceli, halkını seven ve insanlara insan olduğu için değer veren biridir obama. Her insanda olduğu gibi obama'nında mutlaka yanlışları vardır. Fakat şuan burada ondan bahsetmemizin sebebi farklı. Amerikanın ilk siyahi başkanı obama lgbt hakları için birçok şey yaptı. Bunları uzun uzun anlatırdım size fakat başlık olarak vermek istiyorum. ABD Ordusunda LGBT devrimi
Ülke çapında eşcinsel evlilikleri yasallaştırması
Sağlıkta LGBT Devrimi
LGBT Bireyler ilk kez hükümette
Nefrete Suçlarına Karşı Kanunlar
Cinsel Yönelim Tedavilerine Yasak
Trans Haklarında Devrim
Tuvalet Devrimi
Başlık ayrıntıları içintıklayın.
Barack Obama 20 Ocak tarihinde görevini tamamladı ve yerini Don…